LOGILINK

LWL SIMPLEX PATCHKABEL, OS2 SM G.657.A2, SC/ APC-SC/ APC, 2 M

 9,95

SKU: W106251
Direct leverbaar

Bijkomende informatie

Technical Data
Soort: Ronde kabel
1e steker: SC/APC-steker optische kabel
2e steker: SC/APC-steker optische kabel
Kabellengte: 2 m
Kleur: geel
   
Bijzonderheden: Optische glasvezelkabel